slubna-bizuteria-srebrna

Czy znasz 3 podstawowe pojęcia przedstawiające typową kobietę? Ja znam: uczucie, rodzina i wyglad. Co ukrywa się pod tymi pojeciami? Jakich doznań potrzebują panie? Czego nienawidzą? Z czym się borykają ? Czego nie zostawiają nawet na krótką chwilę? W tym artykule omówimy pierwsze fundamentalne pojęcie: uczucie w świecie kobiety. Postarajmy się je rozgryźć. Jak postrzega samą siebie kobieta, a jak patrzy na nią płeć silna? Jakich cech oczekują oby dwie strony? Damy lubią czuć się adorowane. Znaczna większość lubi kiedy mężczyzna przejmuje inicjatywę w ich relacji we własne ręce jednak nie akceptują postawy w nieskończoność zaangażowanego mężczyzny. Jak często mawiają w połowie potrzebują troski, stałości w uczuciu, jednak z drugiej strony w sekrecie pragną żeby ich facet czasami stawiał opory, był nie do zdobycia. Co za tym idzie? Panie wbrew pozorom również pragną zdobywać, bo kogo cieszy w pełni bez trudu zyskana rzecz, a dopiero co relacja czy też atencja osoby drugiej? Oczywiście, że nie. Tak więc jak sprostać oczekiwaniom pięknych kobiet? Jak to rozegrać by bywać na pozycji lidera?
Troszcz o nią w sposób jaki chce, zaobserwuj jej małe lub większe potrzeby, aby pamiętać które z nich są najważniejsze i na nich skoncentruj się najbardziej, zwyczaj bycia niedostępnym wyrobisz dyskutując z kobietą. Zapamiętaj, że to wymiana zdań jest podstawą szczęśliwego związku.
Nie zapominaj, że więź trzeba podtrzymywać często drobnymi gestami, manewrami. Niepodtrzymywane uczucie wcześniej czy późno zawsze wygasa. To właśnie czyni, że damsko-męska relacja jest wyjątkowa, ale również krucha.

slubna bizuteria srebrna