producenci-dodatkow.pl

Produkty złotnicze sztuczne, czy też z metali szlachetnych? Jakie wybieramy częściej? Ten spór trwa już sporo czasu w tej branży. W tej chwili spróbujemy odpowiedzieć w tej kwestii. Choć temat nie jest aż tak łatwe jak mogłoby się zdawać. Powyżej wymienione rodzaje wyrobów złotniczych mają ciekawe mankamenty, ale również i liczące się plusy noszenia.
Biżuteria prawdziwa – zazwyczaj robi się takie modele z czystego metalu szlachetnego. Z tej przyczyny pozostaje sporo więcej warta. Tworzy się ją przetapiając rudy metali szlachetnych. Jest znacznie bardziej prestiżowa i właśnie z tej przyczyny chętnie kupują ją klienci zamożniejsi. Również znaczące pozostaje punkt jej prezentacji, najczęściej pozostają to galerie jubilerskie. Jest odpowiedni zaprezentowana w podświetlonych, witrynach. W czasie jej nabywania zazwyczaj otrzymamy piękne pudełeczko. W złotniczym punkcie obsługa na 100% pozostanie milsza oraz lepiej wykwalifikowana. Biżuteria prawdziwe o czym również nie wolno nie pamiętać, nie wywołują reakcji alergicznych.
Biżuteria sztuczna – jest z reguły produkowana ze stopów pospolitych metali, a wykańcza się ją nieznaczną powłoką metalu szlachetnego. Te modele w miarę po czasie rysują się i ludzie kupują nowe. Ich najwybitniejsza zaleta to oczywiście niewielka wartość produkcji. Z przykrością stwierdzamy, że potrafi wywoływać reakcje alergiczne, z reguły modele z dodatkiem miedzi. Co istotne modele sztucznej biżuterii są wybitnie oryginalne ze względu na stop, zwyczajnie zdecydowanie prościej ją wyprodukować. Zestawy tutaj najczęściej złożone są z 2 części – bransoletki i naszyjnika.
Podsumowując biżuteria z metali szlachetnych pozostaje lepiej wykończona, a także nie uczula. Choć jest znacznie w wyższej cenie, ale także nie ściera się aż tak szybko jak posrebrzana. Z drugiej strony kolekcje sztucznej biżuterii pozostają ładniejsze i w niższej cenie. Który rodzaj pozostaje lepszy? Oczywiście są zwyczajnie inne.

Producenci dodatkow